Різна всячина

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Різна всячина » Гостьова » ВАЖЛИВО! Гальмування форуму, блокування сайтів, файл "hosts" і т.д.


ВАЖЛИВО! Гальмування форуму, блокування сайтів, файл "hosts" і т.д.

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Декілька днів тому у мене почалось гальмування форуму. Воно полягало у тому, що при переході на будь яку сторінку форума (за будь-яким посиланням форуму) доводилось чекати 60-90 секунд поки сторінка буде виведена на екран повністю. Таке спостерігалось не тільки на цьому форумі, а й інших форумах сервісу frmbb.ru.
Мені вже почало чорт знає що в голову приходити з цього приводу. :-)
Цікавість "підігрівало" й те, що з мобільного усе гаразд. Чому ж з комп*ютером виникли такі проблеми, яких раніше не було ?!
"Дослідним" шляхом :-) з*ясував, що сторінка починає перечитуватись наче й нормально, але її потім чомусь наче "клинить" , як кажуть "на пів-дороги", а потім далі завантажується.
Для проб використовував різні браузери. І от в браузері "Mypal", в інформаційній строчці, яка внизу браузера, звернув увагу на те, що сторінку "клинить" під час звертання до сервісу yandex.ru, тобто, в інформаційній строчці браузера "Mypal", було написано щось подібне "Очікування mc.yandex.ru" на цьому сторінку й "клинить" на декілька десятків секунд. Скоріш за все frmbb.ru влаштований так, що він використовує yandex.ru може для статистики чи ще для чогось.

Так ось, (це вже я від когось "підхопив" це "так ось" :-) ) прийняв рішення заборонити доступ комп*ютера до сайту "yandex.ru", шляхом прописування цього сайту в файл hosts и подивитись, що з цього усього вийде, коли перезавантажу комп*ютер. Усе стало в порядку. Усі сторінки форума перечитуються швидко.

Далі інформація для тих, кому потрібні деталі, на тему того, як заборони комп*ютеру доступ до якихось визначених сайтів.

В Windows XP, як скоріше за все й в інших Windows існує такий файл як "hosts", інформація з початку того файлу свідчить про наступне

Код:
# (C) Корпорация Майкрософт (Microsoft Corp.), 1993-1999
#
# Это образец файла HOSTS, используемый Microsoft TCP/IP для Windows.
#
# Этот файл содержит сопоставления IP-адресов именам узлов.
# Каждый элемент должен располагаться в отдельной строке. IP-адрес должен
# находиться в первом столбце, за ним должно следовать соответствующее имя.
# IP-адрес и имя узла должны разделяться хотя бы одним пробелом.
#
# Кроме того, в некоторых строках могут быть вставлены комментарии 
# (такие, как эта строка), они должны следовать за именем узла и отделяться
# от него символом '#'.
#
# Например:
#
#      102.54.94.97     rhino.acme.com          # исходный сервер
#       38.25.63.10     x.acme.com              # узел клиента x

Файл "hosts" знаходиться в папці "...\windows\system32\drivers\etc" . В усякому разі це стосується Windows XP. Хоча скоріш за все й в Windows 7, теж такий файл існує та й називається так само "hosts", та й папка називається так само "...\windows\system32\drivers\etc".
За інші Windows не берусь знати. В усякому разі вважаю, що знайти цей файл, (знаючи що він є :-) ) не складно.

В цей файл "hosts" в самому низу файла, окремою строкою необхідно прописати

Код:
127.0.0.1 yandex.ru

ця строка означає, що у разі доступа з будь-якого браузера (або програми) з данного комп*ютера до сайту "yandex.ru" буде перенаправлення на адресу "127.0.0.1", що уявляє собою неіснуючий локальний сайт. Простіше кажучи спробуйте перейти на сайт "yandex.ru" і подивитись що воно буде, потім прописати строку "127.0.0.1 yandex.ru" в файл "hosts", обов*язково треба перезавантажити комп*ютер, та після при спроби зайти на "yandex.ru" буде миттєво видана помилка подібна "Не удается получить доступ к сайту.Сайт yandex.ru не позволяет установить соединение. ERR_CONNECTION_REFUSED", це таке видає в Google Chrome. Також мабуть пропишу в "hosts" строку

Код:
127.0.0.1 mc.yandex.ru

Ну от і все.

На закінчення скажу, що звісно в "hosts" можна прописувати будь які сервіси та перенаправлення на щось інше (сервіси). Але оскільки у мене потреби не було експериментувати на тему "а що воно буде якщо з одного сайту (існуючого, доступного) зробити перенаправлення на інший (існуючий, доступний)... ?! " :-), то я точно сказати нічого не можу! Треба все дізнаватись та пробувати.
Я думаю, у багатьох відразу ж думки виникли з приводу з кимось так пожартувати , :-) тобто прописати комусь подібне на комп*ютері і у нього буде так, - лізе на один сайт а попадає на інший. :-) Непоганий жарт! :-) Але, як я вже казав, таке не перевіряв!

Мені лише було досить того, щоб блокувати доступ до деяких сервісів, наприклад для того, що є такі програми які перевіряють ліцензійність :-) звертаючись до сайту виробника програми та після цього программу блокують. :-( От я й знайшов інформацію в інтернеті на тему як зробити блокування доступу до певних сайтів (сервісів). З тих пір, у мене в файлі "hosts" вже декілька десятків строк блокування певних сайтів. Деякі з них я вже не пам*ятаю, для чого я туди їх прописував. От дивлюсь в той файл та думаю, багатьом не завадить прописати туди ось таке:

Код:
127.0.0.1 microsoft.com
127.0.0.1 www.microsoft.com
127.0.0.1 mpa.one.microsoft.com
127.0.0.1 crl.microsoft.com

це на випадок, якщо вам не потрібно усякі перевірки ліцензійності вашої Windows та перевірки/завантаження різних оновлень Windows. :-) Прошу звернути увагу, що цей список може бути не точним та застарілим.

До речі звернув увагу що перша строка файлу "hosts" (перша крім коментарів які з позначкою "#" я маю на увазі) це строка

Код:
127.0.0.1 localhost

що може буди суттєвим! Мабуть все такі пропишіть її, якщо будете використовувати адресу "127.0.0.1".

Ще раз нагадаю не забувайте перезавантажуватись після виправлень файлу "hosts".
Перед виправленням на всякий випадок зробіть копію цього файла.
І взагалі...
Наскільки я пам*ятаю, там де я брав інформацію про блокування сайтів через файл "hosts", пропонували прописувати туди строки без фанатизму! :-) Логічно припустити, що з кожним зверненням в інтернет до якогось сайту, йде перевірка того сайту по списку файла "hosts". І якщо список сайтів в файлі "hosts" занадто великий то буде зниження швидкості звертання до сайтів інтернету. Але наскільки це суттєво та помітно, не не беруся відповідати. "Фанатизм" поняття розтяжне, тому думаю, щоб відчути зниження швидкості доступу до сайтів, в "hosts" повинно бути прописано тисячі, десятки тисяч строк, а може й сотні тисяч строк. Але це лише моя особиста думка.

Ну от тепер точно, ВСЕ!  :flag:
Пишіть якщо є що! По темі.

+1

2

Доп. треба ще дописати  127.0.0.1 yastatic.net
тобто

127.0.0.1 yandex.ru
127.0.0.1 mc.yandex.ru
127.0.0.1 yastatic.net

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » Різна всячина » Гостьова » ВАЖЛИВО! Гальмування форуму, блокування сайтів, файл "hosts" і т.д.