Різна всячина

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Різна всячина » Політика і історія » Новини, політика


Новини, політика

Сообщений 161 страница 180 из 358

1

Сюди публікуємо усе, що пов*язано з новинами та політикою.

Шановні учасники та гості форуму, обов'язково вказуйте джерело - звідки взято будь-який контент (новини, картинки тощо), який ви опублікували в цій темі. Це важливо для того, щоб не породжувати та не розповсюджувати фейки, плітки та маніпулятивну інформацію. Також важливо, щоб подана вами інформація була з достатньо надійних і перевірених джерел.

Також дивіться теми:
Білорусь.

Навігатор форуму

+1

161

Дар'я, ігоре, от пройшло 2 роки, що можете сказати за президентство Зеленського, гірше або краще стало у порівнянні з Порошенком. Помилились українці, що за нього голосували або ні?

+2

162

Master777 написал(а):

Дар'я, ігоре, от пройшло 2 роки, що можете сказати за президентство Зеленського, гірше або краще стало у порівнянні з Порошенком. Помилились українці, що за нього голосували або ні?

Особисто я проти зєлі і зараз проти, бо чудить він, як-то кажуть, без баяна! Хоч він і намагається залучитись підтримкою військових, знявши Хомчака і призначивши Валерія Залужного, а також зробивши інші кадрові перестановки у військових, та все одно його політика веде Україну до прірви, залізання ще у більші борги і про укріплення української позиції НЕ йдеться абсолютно! Ще йому я не можу пробачити, що він погодився на розмежування у зоні ООС, коли було відведення військ "типу" по дві сторони лінії конфлікту, а по факту відійшли тільки наші військові.... обстріли продовжуються, хлопці гинуть - може не щодня, але через кожні 2-3 дні маємо загиблих НА ЖАЛЬ!!!
Звісно я НЕ знаю чи відбулося б завершення війни, якби президентом був порох, але на мою особисту думку, ні зєля ні порох війну припинити НЕ здатні!
Ну про тарифну політику при президентстві зєлі я взагалі мовчу, бо те, що сталося з тарифами і субсидіями - це жахіття!

+2

163

Ну що ж Дар'я, відповідь ясна!!! Зате красиві вони з дружиною.....

+2

164

Master777 написал(а):

Ну що ж Дар'я, відповідь ясна!!! Зате красиві вони з дружиною.....

Красиві? Хах! Не сміши! Ця жидівська морда зєлі і опухше обличчя його жінки? Хм!

+2

165

Так я це з іронією, це я з них сміюся!

+2

166

Master777 написал(а):

Так я це з іронією, це я з них сміюся!

А, сарказм :D Ну Ігор певно іншої думки, так Ігорю?

+1

167

А от і ШАПІТО під'їхало! Бл*ть!!!

http://forumupload.ru/uploads/001a/cb/5f/3/393435.jpg

http://forumupload.ru/uploads/001a/cb/5f/3/797359.jpg

http://forumupload.ru/uploads/001a/cb/5f/3/720588.jpg

+1

168

Автор: @Zavgorodny (Sl8/Слейт)

http://forumupload.ru/uploads/001a/cb/5f/3/872477.jpg

Жаль, конечно, что на этой выставке не нашлось места для колбасы по 2.20

Жаль, что не нашлось места для мордобоя в очередях за водкой.
Жаль, что не нашлось места талонам на сахар. Очередям за хлебом. Отрезам весёленького ситца как хорошему подарку на день рождения.

Жаль, что не нашлось места продуктовым карточкам. И хлебу с опилками в блокадном Ленинграде, из которого не эвакуировали население, пусть лучше героически погибнут и станут примером для нашей молодёжи.

Жаль, что не нашлось места Голодомору и депортации кырымлы. Заключённым каналоармейцам, от которых произошла аббревиатура з/к.

Жаль, что рядом с интерьером хрущёвки не нашлось места интерьеру барака в ГУЛАГе. А лучше — помещению интерната для репрессированных детей врагов народа.

Жаль, что не нашлось места сломанным в лагере пальцам Королёва, благодаря которому вы летали в космос.

Жаль, что не нашлось места цинковым гробам из Афганистана, Анголы, Ливана и Намибии. Танкам в Праге, проломленным мотыгами черепам из Кампучии и спущенным живьём в прорубь "кулакам" Сибири.

И если эта поеботина простоит на Институтской до завтрашнего утра, то будет очень жаль, что Господь отвернулся от Украины и лишил её граждан разума, яиц и 3/4 бензина, 1/4 масла, добавить натёртый пенопласт по вкусу.

+1

169

http://forumupload.ru/uploads/001a/cb/5f/10/t438170.png

+1

170

той апарат з газіровкою міг би бути гарним пам'ятником на гробі Вови поряд з роялем...

+1

171

http://forumupload.ru/uploads/001a/cb/5f/10/t620386.jpg

+2

172

Найкраща інсталяція на алеї Героїв Небесної Сотні-це блазень на шибениці!!!

0

173

Master777 написал(а):

Найкраща інсталяція на алеї Героїв Небесної Сотні-це блазень на шибениці!!!

Ну на шибениці - це вже перегиб! Смерті нікому не бажаю, окрім сєпарів, що вбивають українців! А зєлі не місце у владі, він чудовий актор, але НЕ президент!

0

174

Master777 написал(а):

Дар'я, ігоре, от пройшло 2 роки, що можете сказати за президентство Зеленського, гірше або краще стало у порівнянні з Порошенком. Помилились українці, що за нього голосували або ні?

Я вважаю, що у порівнянні з порошенком точно не помились! порошенко своїми "витівками" дав Зеленському такий карт-бланш (чи як там правильно це називається :-) ) що я навіть й не знаю, що це треба такого "відколоти"  Зеленському, щоб я в ньому розчарувався (у порівнянні з порошенком)!
Якщо у Зеленського за два років не було явних "відколів" аналогічних порошенку то скоріш, за все вже й не буде!
Якщо навіть Зеленський зараз почне "відкалувати" гріше ніж порошенко, він просто порошенка не наздожене по "відколам"!  :crazyfun:  Ну Зеленьскому банально строку не вистачить його наздогнати!
поршенко для мене як політичний діяч мертвий! Як і все те "шобло" яке "плелось" стільки років в політиці - Йулькі, Ляшкі, Луценки, Гройсмани і т.д. Ну ще до "Свобода" наче непогано відношусь, хоча вони теж "відклалували"!
Простіше кажучи, я ніколи ні при яких обставинах не буду "ЗА" і навіть розглядати порошенка на виборах президента або в Верховну раду або взагалі будь куди!
Він для мене, нічим не краще  януковивач!
З різницею, що один явний бандит-шакал, другий жадібна-ненаситна-барига-шакал! Але якщо шакалізм присутній у обох, між ними різниці ніякою!

0

175

Darya1 написал(а):

Звісно я НЕ знаю чи відбулося б завершення війни, якби президентом був порох,

Не відбулось би!

Darya1 написал(а):

але на мою особисту думку, ні зєля ні порох війну припинити НЕ здатні!

Згоден! Не здатні! Як і будь хто інший!

Darya1 написал(а):

Ну про тарифну політику при президентстві зєлі я взагалі мовчу, бо те, що сталося з тарифами і субсидіями - це жахіття!

Не думаю, що  при ПЕ було б щось краще!

Darya1 написал(а):

Красиві? Хах! Не сміши! Ця жидівська морда зєлі

Ну я б не сказав що у ЗЕ морда явно жидівська! Нормальне обличчя у нього! На Гройсмана подивись! :-) Або на Рабиновича з ЖОПЗ! :-) От то так явно жидівські морди! Да й ПЕ не краще! Хоч і кажуть що ПЕ не жидяра, але "вихватки" такі як барижество, жадібність, ненаситність до влади та грошей, ну явно усі жидівськи признаки!

Darya1 написал(а):

і опухше обличчя його жінки? Хм!

Дашо мені смішно, коли красоту жінки коментує жінка! :-) бо це суб*єктивізм ну повний! :-)
Я наприклад не знаю як коментувати ЗЕ, тобто чи він красень чи ні,  то нехай жінки комнтують!
А от жінка у ЗЕ молода та красива, а не "опухше обличчя"! Я думаю зі мною багато погодиться особей чоловічого полу!
А думки жінок з привожу жінки-ЗЕ не варто брати до уваги, хіба що поржати...  :crazyfun: тому що відразу в голову приходить, що коментують так тому що заздрісні сучки, :-) розуміють що жінка-ЗЕ - молода, красива, дружина самого президенти країни і т.д. :crazyfun:
Короче, банальна заздрість "по сучіному" :-) типа  "ну чому ж це усе їй а не мені!!"  :crazyfun:  :crazy:  :D  :playful:
Тому краще прокоментуй чи ЗЕ красень ? (хоч може й як ти кажеш і морда жидівська ).... :-)
Ну добре, - а як морда жідівська він все таки красивий ?

0

176

ДОП.
фразу  "ну чому ж це усе їй а не мені!!"  деякіми жінкам можна (варти) читати...
замість "їй" ,  -  "тій сучці" :-) Сенсу речення це не міняє!  :crazyfun:  :crazy:  :D

0

177

Darya1 написал(а):

И если эта поеботина простоит на Институтской до завтрашнего утра

Щось не зрозуміло мені...
автор на що біситься фразою "И если эта поеботина простоит на Институтской..." на "совкові" апарати з газ водою ?!  :D
А що робити з будівлями які збудовані при "совці" (наприклад в яких мешкають люди та інші),
може теж давайте нахрен розвалимо ?!... :D тільки тому, що вони побудовані при "совці", "совковими" громадянами з "совкового" матеріалу ?! Ну виходить, що так треба діяти ?!

P.S. Той текст явно підійшов би тему про "совок" - "совок" / (СССР)

-1

178

Igor написал(а):

Щось не зрозуміло мені...
автор на що біситься фразою "И если эта поеботина простоит на Институтской..." на "совкові" апарати з газ водою ?!  
А що робити з будівлями які збудовані при "совці" (наприклад в яких мешкають люди та інші),
може теж давайте нахрен розвалимо ?!...  тільки тому, що вони побудовані при "совці", "совковими" громадянами з "совкового" матеріалу ?! Ну виходить, що так треба діяти ?!

P.S. Той текст явно підійшов би тему про "совок" - "совок" / (СССР)

Ігорю, сенс не що там поставили, а де - це Алея Героїв Небесної Сотні і це СКОРБОТНЕ МІСЦЕ, де відбувались розстріли ні у чому не повинних людей... Там люди покладають квіти і тихо згадують ангелів Небесної чоти і там НЕ місце для розважальних інсталяцій совкових чи будь-яких!

Ось у імпровізованому вікні портрети загиблих Героїв Небесної Сотні...

https://novynarnia.com/wp-content/uploads/2021/08/aleya-heroyiv-nebesnoyi-sotni-3-620x400.jpg

+2

179

Шановні учасники форума, особливо цієї теми.
Я нікому нікому нічого не хочу дорікати...
зверніть увагу на перше повідомлення цієї теми (правила)

Igor написал(а):

Сюди публікуємо усе, що пов*язано з новинами та політикою.
Шановні учасники та гості форуму, обов'язково вказуйте джерело - звідки взято будь-який контент (новини, картинки тощо), який ви опублікували в цій темі. Це важливо для того, щоб не породжувати та не розповсюджувати фейки, плітки та маніпулятивну інформацію. Також важливо, щоб подана вами інформація була з достатньо надійних і перевірених джерел.

а також "пробіжіться" по останнім повідомленням цієї теми.
Не знаю що, але щось тут не так...
Вважаю деякі повідомлення не зовсім до цієї тими!
Коли була створена ця тема (мною), вона задумувалась як для публікацій новин та їх обговорення, сперечання по тім конкретним публікаціям, які опубліковані в цій темі.
Серед останніх повідомлень я бачу такі, якім на мою думку місце в інших темах.
Якщо більш конкретно, то ті публікації для тем, таких як
Флудилка (ЧАТ)
Політичний гумор
"совок" / (СССР)
і т.д.
ну якщо є потреба то можна створити й інші теми, наприклад для сарказма про ЗЕлю з назвою типа "АнтиЗєля" чи щось подібне.
Я теж не "подарунок", що своїми повідомленнями (відповідями) наче підтримую деякі повідомлення які вважаю не зовсім доречними в цій темі. Та й перечитавши правила, там перша фраза

Igor написал(а):

Сюди публікуємо усе, що пов*язано з новинами та політикою.

наче каже про те, що все таки можна такі публікації тут у темі.
Тому, пропоную розглянути ( я думаю правильно це робити в Флудилка (ЧАТ) ) усе, мною написане в цьому повідомленні, починаючи з правил теми, які вони повинні бути та який й напрямок (сенс) повинен бути у цієї теми.
Не виключено й те, що можливо все залишимо так як є і що у мене пішло якесь "зайве загострення" уваги та пошук проблеми там де її не існує.
Дякую за увагу.

+1

180

Darya1 написал(а):

Ігорю, сенс не що там поставили, а де - це Алея Героїв Небесної Сотні

Зрозуміло! Звісно, погоджусь з твоєю фразою - там НЕ місце для розважальних інсталяцій совкових чи будь-яких!

+1


Вы здесь » Різна всячина » Політика і історія » Новини, політика