Різна всячина

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Різна всячина » Гостьова » Опитування. Чи мали ви діло з форумами раніше ?


Опитування. Чи мали ви діло з форумами раніше ?

Сообщений 1 страница 2 из 2

Опрос

Чи мали ви діло з форумами раніше ?
Так

50% - 2
Ні

50% - 2
Голосов: 4

1

Примітка.
Просто є люди які починали з соц.мереж і не мають уявлення, що таке форум, його структура і т.д.
Ну те що було раніше, якось воно не дуже мене й цікавить, бо я колись-колись навіть й гадки не мав, що таке комп*ютер (мабуть коли дуже малий був :-)).
От ви зараз зареєструвались на форумі "РУНА"...
Уяву маєте куди ви попали ?! :-) Чи все такі все до бісу незнайоме, як орієнтуватись тут не знаєте, як відповіді давати, як можливостями користуватись у відповідях. Як воно саме зараз у вас ?

Навігатор форуму

+2

2

Я сам звісно діло мав і раніше з форумами. Років 15 тому коли, мені не було відомо про соц.мережі, (скоріш за все соц.мереж тоді взагалі не було, або тільки зарождались та мало хто про них щось знав та розумів що воно таке) я  дуже активно користувався форумами. Навіть пізніше років на 3-5 свій спробував створити  для мабуть більше для того щоб подивитись "а як це робиться". Гарного з цього тоді у мене нічого не вийшло, я маю на увазі саме розвиток форума, але все одно воно мені пригодилось і я повернувся все таки до теми форумів. Пізніше планую забути про соц.мережі назавжди і буду приймати участь лише на форумах. Та й наш форум теж є, тобто "Руна" !  :flag:

+2

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » Різна всячина » Гостьова » Опитування. Чи мали ви діло з форумами раніше ?